header

 Celozávodná letná dovolenka 2016

 

 

POZOR! ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN!!!

Od 21. 6. 2016 bude každý pracovný deň otvorené od 7:00 do 15:30. Po dohode vopred a objednaní sa (ústne, telefonicky, e-mailom, cez facebook) bude možné prísť do predajne aj mimo otváracích hodín.

 

 

Majiteľ firmy

   Sme rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou najmä oplotení, zábradlí, interiérového a exteriérového nábytku a rôznych iných doplnkov. Tieto výrobky sa vyrábajú na mieru, pre konkrétneho zákazníka. Zákazník si môže vybrať zo širokej ponuky výrobkov, ktoré sú uvedené v niekoľkých hrubých katalógoch, alebo ak nič nie je podľa jeho predstáv, môže si výrobok navrhnúť aj sám, prípadne mu ho môžeme navrhnúť aj my.

  Pri povrchovej úprave používame špeciálne a rokmi overené farby. Na ochranu pred koróziou naše výrobky dávame ošetriť žiarovým zinkovaním. Pri dodávke a výrobe naša firma zabezpečujeme návrhy, zameranie, povrchovú úpravu aj montáž. Väčšinou vyrábame pre domáci trh, ale množstvo výrobkov sa vyvezie aj do zahraničia ako napríklad do Nemecka, Talianska, Spojených štátov Amerických ale najmä do Rakúska.

  Naša firma nesie meno podľa svojho božského patróna – Svaroga, ktorý vedel kovať meč i pluh, ale aj liečiť choroby a chrániť pred zlými mocnosťami.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Majiteľ firmy (takto sme začínali)